• לנצח
    עם כל לקוח

  • להוביל
    באמצעות הידע

  • לזכות
    בהזדמנות שנייה

שלום ותודה על מילוי המשוב.
מערכת HOWAZIT הינה המערכת היעילה ביותר לניהול דיאלוג חיובי, דינאמי ואפקטיבי עם כל לקוח


השירותים שלנו

הבנת חוויית השירות הינה הכרחית לחיזוק שביעות רצון לקוחותיך והפיכתם לנאמנים וממליצים. חברת M.I.S הינה המפיצה הבלעדית של מערכת HOWAZIT, המאפשרת לנהל דיאלוג עם כל לקוח באופן יעיל ואינטואיטיבי על גבי הטלפון החכם. המשוב המתקבל מהדיאלוג מדוייק ומזוקק ומעניק לארגון כלי רב עוצמה למינוף לקוחות מרוצים, טיפול במקרים חריגים ועלייה על מסלול של שיפור מתמיד!

להגיע למקסימום לקוחות

אנו מתגאים ביכולת שלנו לגרום ליותר לקוחות להגיב ולתקשר עם חברות. אנו משיגים זאת באמצעות אלגוריתם חכם שפיתחנו להנעת לקוחות לשתף פעולה ולקחת חלק.

לקבל הרבה יותר מידע

הזמן של הלקוחות שלכם יקר, אנחנו מבינים את זה ולכן עיצבנו את משוב howazit בפורמט המתקדם ביותר. פורמט המאפשר לדגום מעל ל-70 פרמטרים כאשר לקוח ישאל בממוצע פחות מ-4 . זה לא במקרה שמעל ל-93% מהלקוחות מסיימים את המשוב

מידע בזמן אמת

3 שכבות מידע המספקות תמונת מצב אמיתית ומלאה לגבי חווית שירות הלקוחות.
1. התראות בזמן אמת ישירות לגורמים הרלוונטיים
2. דשבורד דינאמי המאפשר יכולות BI מתקדמות והצגת נתונים באופן פשוט וברור
3. דו"חות שבועיים וחודשיים בהצגה מותאמת ישירות לגורמים הרלוונטיים

להניע לפעולה

howazit מאפשרת הנעה לפעולה של לקוחות מרוצים וקבלת הזדמנות שנייה עם לקוחות לא מרוצים. מעל ל-52% מהלקוחות מגלים מעורבות וממשיכים לרשתות חברתיות, מצטרפים למועדון לקוחות, נותנים עצות לשיפור ושימור ומוכנים לתת הזדמנות לחוויה מתקנת במקרה הצורך.

רשימת לקוחות חלקית

MIS

M.I.S הינה הנציגה הבלעדית של howazit בישראל והינה החברה המובילה בישראל בתכנון והפעלת כלי ניהול, מחקר ובקרה לשיפור ביצועים בממשק עם הלקוח. החברה מפעילה מודלים שיווקיים מתקדמים לשיפור חוויית השירות. המודלים עושים שימוש בלקוחות סמויים למדידת רמת השירות ובמערכת משוב howazit לבחינת שביעות רצון הלקוחות.

אתר הבית של M.I.S
סרטון תדמית M.I.S

צרו קשר

אנו עומדים לרשותכם בכל שאלה. מערכת howazit הוכיחה כבר למאות חברות כמה פשוט ואפקטיבי לשוחח עם לקוחותיהם, להגביר את נאמנותם ולהגדיל את סל הקנייה הממוצע.

הודעתכם נשלחה, תודה!